Answer ( 1 )

  1. Evet erkekler güzel kızlardan hoşlanır. Bunun erkek olmakla alakası yok, tüm canlılar gözlerine güzel gelen nesnelerden hoşlanır. Kız çocukları güzel barbie’lerden hoşlanır. Erkek çocukları güzel otomobillerden, insanlar bile diğer köpek veya kedilere nazaran daha güzel olandan hoşlanır, kızlar yakışıklı erkeklerden hoşlanır. Yani evet genelde erkekler güzel kızlardan hoşlanır.

    Çirkin Kızlardan Hoşlanan Erkek Yok Mudur?

    Tabi ki vardır. Zaten konuda bahsedilen erkeklerin ilk görüşte güzel kızlardan hoşlandığıdır. Zaman içinde sadece güzellik yeterli olmaz, çünkü her şey dış güzellik değildir. Kendinizi kandırmayın, sadece iç güzellik de önemli değildir. Kadınlar karmaşık canlılardır, bir erkek onu koruduğu, savunduğu için veya çok güldürdüğü için ondan hoşlanabilirler, ama erkekler basit canlılardır. İki maddede bir kızdan hoşlanabilirler çok fazla düşünmezler soru bir: Kız mı? soru iki: güzel mi? Bu durumu kişisel algılamamak sizin açınızdan iyi olacaktır. Her ne kadar güzel olan ilk bakışta dikkat çekse de, komik olan eğlenceli olan, huyu güzel olan kişi sonradan dikkat geçer. Güzelliğe olan heves geçicidir. Belki bir gün belki bir yıl, ama güzel huya olan bağlılık hiç bir zaman geçmez nedeni kişinin, karşıdaki kişi ile anlaşabilmesidir. Konuşabilmesi, paylaşım yapabilmesidir. Eğer sadece susacak ve yüz yüze bakacak olursanız, dış güzelliği tek kriter olarak görebilirsiniz.

    Erkekler Nasıl Kızları Beğenir?

    Erkekten erkeğe değişmekle birlikte, bir ortamda dikkat çeken veya diğer erkeklerin dikkatini çeken kızlardan sıklıkla hoşlanırlar, kızın hiç bir özelliği olmasa bile herkesin o kızı beğeniyor olması, o kişide beğenme algısı yaratabilir. Bunun aksine, hiç dış güzellikten etkilenmeyen, konuşma tarzına, cümlelerin içindeki sözcüklere, bakışlara davranışlara dikkat eden erkekler bulmakta mümkündür. Özetle her erkek aynı değildir.

Leave an answer